Türkçe Rap piyasasında 1.5 yıldan uzun bir süredir beklenen, Vio’nun posthumous albümünün çıkış tarihi netleşti. Albüm Vio’nun doğum günü olan 14 şubatta yayınlanacak. Tepki tarafından bir düet albümü olacağı birçok yerde belirtilen albümün ilk bölümünde Vio’ya eşlik edecek olan isimler de bu gün MOB tarafından duyuruldu. Albümün ilk bölümünde yer alan diğer sanatçılar şu şekilde: Ceza, Patron, Tepki, Ayben, Kamufle, Aspova ve Modd.

Başta albümün geçtiğimiz yıl 14 şubatta yayınlanacağı haberi dinleyiciler arasında yayılmıştı ama o tarihde single olarak Varoş’u yayınlayan MOB, albümü bu yıl 14 şubatta Vio’nun dinleyicileri ile buluşturacak.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

14 Şubat @mob.832

Vio (@vio.mob)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kısa bir süre önce bazı sanatçıların MOB’den ayrılması ile dağılan 832. Yanyol grubunun tüm üyeleri ile birlikte kaydettiği tek şarkı olan Mahallemin Adı Yanyol’un da bu albümde olması bekleniyor.

Modd’un yapmış olduğu açıklamalara göre dinleyiciler tarafından ”Kes Sesini” olarak bilinen Modd – Vio düeti ”Naber” de bu albümde yer alacak.

Ayrıca bu albüm ile yayınlanacak bir çok şarkıdan sonra Vio’yu hologram teknolojisi ile yeniden sahnelerde görme şansımızın da olacağı Tepki tarafından bir çok kez dile getirildi.