Tepki Meleklerim Ağlar sözleri. Tepki yeni maxi single’ı Merhem ile geri dönüyor. Tepki’nin 3 yeni şarkıdan oluşan maxi single’ı Merhem 26 Haziran gece 00’da yayınlandı. Şarkılar: Meleklerim Ağlar, Merhem, Gazla.

Tepki – Meleklerim Ağlar Sözleri:

Ne güneş ne ateş beni sen yaktın
Ne hasret ne gurbet beni sen vurdun
Hem yazım hem kışım baharım oldun
Duysa nasıl sevdiğimi melekler ağlar

Sensiz geçen akşamlarda geceler ağlar
Pusu kurmuş yalnızlıklar saatler ağlar
Bilsen nasıl özlemişim gökkubbe ağlar
Duysa nasıl sevdiğimi melekler ağlar

Ne yere ne göğe ismini yazdım
Senin ismini canım kalbime yazdım
Sen günüm sen gecem sabahım oldun
Duysa nasıl sevdiğimi melekler ağlar

Sensiz geçen akşamlarda geceler ağlar
Pusu kurmuş yalnızlıklar saatler ağlar
Bilsen nasıl özlemişim gökkubbe ağlar
Duysa nasıl sevdiğimi melekler ağlar

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler:

Vio’nun Yanyol albümünün ilk bölümü yayınlanalı neredeyse 2 ay olmuşken MOB, albümün ikinci bölümünü duyurarak 2018 yılında vefat eden sanatçının dinleyicilerini sevindirdi.
MOB YouTube kanalından içlerinde Yanyol Part 2’nin de bulunduğu birçok projenin yayınlanma tarihleri ile ilgili planlar açıklandı. Bu listeye göre Yanyol’un ikinci bölümü 29 Mayıs tarihinde yayınlanacak.
İkinci bölümü de yüksek ihtimal tamamen düetlerden oluşacak bu albümde yer aldığı kesinleşmiş bazı isimler de var. Tepki haftalar önce yaptığı bir instagram canlı yayınında Vio’nun Yanyol albümünün ikinci partında Ezhel’in de olduğunu ve bu parçanın Rolex olduğu açıklamıştı. 
Vio’nun posthumous albümünün ikinci bölümünde Ezhel’in dışında, yer aldığını bildiğimiz başka bir isim de Motive. Motive de geçtiğimiz günlerde yaptığı bir canlı yayında albümün ikinci bölümünde kendisinin de olduğunu açıkladı. Hangi parça olduğu ile ilgili bir netlik olmasa da parça daha önce MOB konserinde söyledikleri “Bilir misin?” olabilir.
Drake sonunda oğlu Adonis’in fotoğraflarını paylaşma kararını neden aldığı ile ilgili sessizliğini bozdu. Lil Wayne ile gerçekleştirdikleri program sırasında açıkladığına göre Drake fotoğrafları kısaca içinden geldiği için paylaşmış.
Drake, Lil Wayne’in Apple Müzik’de yayınlanan radyo programında oğlunun fotoğraflarını paylaşması ile ilgili şu cümleleri kurdu: “Fotoğrafları paylaştım ve bu benim için harikaydı. O fotoğrafları dünya ile paylaşmak harikaydı. Sadece içimden geldi…  Herhangi biriyle üstünde konuştuğum ya da planladığım bir şey değildi. Sadece bir sabah uyandım ve bunu yapmak istediğimi hissettim.”
Drake kişisel hayatı ile ilgili konularda her zaman medyaya karşı açık olsa da oğlununun fotoğraflarını şimdiye kadar hiç paylaşmamıştı. Sadece yıllar önce Pusha T’nin kendisine attığı diss ile ortaya çıkan çocuğu olduğu iddialarını doğrulamıştı.
Bu olaylardan iki yıl sonra, ve duygusal bir yazı ile oğlu Adonis’in fotoğraflarını paylaştıktan sadece birkaç ay sonra Drake, yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için açıklamalar yaptı. Sadece oğlu ile birlikte hayatın tadını çıkartmak istediğini söyledi. Drake, Lil Wayne’e şunları söyledi: “Oğlum ile birlikte bir yerlere gidebiliyor ve anılarımı paylaşabiliyor olmak istiyorum. Sadece seçtiğim hayat yüzünden çevremdeki insanların gizli saklı yaşamak zorunda hissetmesini istemiyorum. Yani aslında sadece özgürleşmek istedim.”