A$AP Rocky ve Rihanna bazı söylentilerin merkezinde. 28 Ocak Salı günü yayınlanan ingiliz gazetesi The Sun’a göre milyarder sevgilisi Hassan Jameel ile yeni ayrılan Rihanna ve A$AP Rocky birkaç haftadır çok sık görüşüyorlar. Rihanna’ya yakın bir kaynak, çiftin yakın zamanlarda çok fazla takıldıklarını söyledi. Kaynak ayrıca New York’taki son ziyaretleri sırasında Rihanna ve Asap Rocky’nin aynı otel odasını paylaştıklarını söylüyor.

“New York’a yolculukları sırasında otel odalarını paylaştılar” diyen kaynak “Ancak, Rihanna, Hassan’ın ardından üzerine böyle bir etiket koymaktan uzak duruyor. Birbirleri ile olmaktan gerçekten keyif alıyorlar ve bu da işleri daha kolay yapıyor. Tıpkı eski günler gibi…”

Bu son zamanlarda birlikte ilk görülmeleri de değil. Yaklaşık 2 hafta önce Miami’de “Rolling Loud” Festivalinde ayrıca “2020 Yams Day” etkinliklerinde de birlikte görüldüler. Aynı gün de Rihanna’nın ünlü milyarder Hassan Jameel ile ilişkisi bittiği yönünde haberler çıktı.

Bundan önce Rocky ve RiRi Aralık ayında İngiltere’nin Londra kentindeki Royal Albert Hall’daki 2019 Moda Ödüllerinde de birlikte kırmızı halıyı birlikte yürümüşlerdi.
Kaynak ise bu haberlere “RiRi yeni ayrılmış bir kız, sadece eğleniyor.” Açıklamasında bulundu.