Post Malone, GQ Style ile yaptığı son röportajda sürekli yenilerini eklediği yüz dövmelerinden, kariyerinin başlarına birçok konuya değindi. 

Kariyerinin başlarına ve soundunu nasıl güçlü yönlerini destekleyerek büyüttüğüne baktığımızda, Post Malone özendiği ve onlar gibi olmaya çalıştığı 3 sanatçı arkadaşından bahsediyor.

“Aşırı derecede Mac [Miller], Travis [Scott] ve [A$AP] Rocky gibi olmak istedim.” Ardından Post Malone, kendi soundunu yaratmasının zaman aldığını ekliyor. 

“Onca şeyin içinde kendi kişiliğimi bulmam—zor oldu demek istemiyorum ama bu benim için bir süreçti.”

Ayrıca Post Malone, röportajı gerçekleştiren Sanneh’in kelimeleriyle: “Başarısını mümkün kılan tarih ve sistem” üzerine de konuştu. Kariyerinin başlarında Hip-Hop’ı “kullandığı” suçlamalarına doğrudan bir cevap vermese de Post Malone, içinde bu tarihe ve sisteme karşı oluşan minnettarlığı göstermek istiyor.

“24 yaşındayım. Artık benim için karşılığını verme ve şu an yaptığım şeyi yaptığım için ne kadar minnettar olduğumu göstermek için ne yapabiliyorsam yapma zamanı.”

Post Malone’un yine aynı röportajdan neden sürekli yüz dövmeleri yaptırdığı ile ilgili açıklamalarını bu linkten okuyabilirsiniz. https://includeculture.com/post-malone-yuzunu-dovmeyle-kaplamasinin-nedenini-acikladi/