Nicki Minaj’ın Twitter hesabı üzerinden Meek Mill’i hedef alan bir paylaşımda bulunması üzerine başlayan gerginlik sosyal medyada ilgi odağı oldu. Minaj, Tweet’inde Drake’in 4 yıl önce Meek Mill’i disslediği “Back To Back” parçasından sözlere yer verdi.

“Tetikteki parmaklar Twitter parmaklarına dönüştü, kraliçeye takıntılısın.” diyen Nicki Minaj’a Meek Mill’den cevap gecikmedi:

“Kariyerimi bitirmeye çalışıyorsun ve elindeki tek koz benim kadınlara şiddet uyguladığımı söylemek, o zaman biraz avukatlara para yağdırdığınız tecavüzcü kardeşin hakkında konuşalım. Kardeşin o küçük kıza neler yaptı? Sen sadece beni sevgilinle kapıştırmaya çalışıyorsun ancak bunu kesinlikle yapmayacağım.”

Nicki Minaj, Meek Mill’in bu iddialı Tweetine verdiği cevapta Mill’in kendi kız kardeşini dövdüğünü ve bunu videoya çektiğini iddia etti ve ekledi: “Drake’e yalakalık yapmak sana yeniden sert biri gibi mi hissettirecek? Devam et.”

Böyle insanların piyasada hala tutulmasını anlayamadığını belirten Meek Mill son Tweet’inde gerçekten iğrenç insanlar olduğunu ve herkesin gerçekleri bildiğini yazdı. “Ben güçlüyüm, konuşmaktan asla korkmam.” dedi. Son olarak “Sevgilimin hamile bir halde ex’imle tartışmalarımı izliyor oluşu rezalet bir durum. Benden bu kadar.” diyerek bu sürtüşmeye noktayı koydu.