Geçtiğimiz günlerde Iggy’nin gizli bir hamilelik geçirdiği ve Playboi Carti ile oğullarının dünyaya geldiği iddiaları gündeme gelmişti. Haber bugün TMZ tarafından doğrulandı! Iggy Azalea ve Playboi Carti’nin bir çocuğu oldu. 

Ayrıca bir süredir ayrı olan Carti ve Iggy barışmış gibi de görünüyor. Hatta Playboi Carti, Iggy ve çocuğu ile yapacakları aile yolculukları için $400.000 değerinde bir Rolls-Royce satın almış bile. 

TMZ’nin haberine göre Playboi Carti, bir yandan başarılı rapçi görünümünü korurken aynı zamanda çocuğu ile daha kolay ve güvenli seyahet edebilmek için daha büyük bir araba istemiş ve ünlü araç brokeri RD Whittington’dan $400.000 değerindeki bu Rolls-Royce’u satın almış. TMZ’ye göre Carti, aracın Atlanta’ya getirilmesi için de ek olarak $10.000 ödeme yapmış.

İkilinin birlikte olduğu ilk olarak 2018 yılında duyulmuştu. Aralık ayının sonlarında Iggy, Playboi Carti ile ayrıldıklarını açıkladı. Şu anda çiftin birlikte olduğu düşünülse de ilişkilerini özel ve sosyal medyadan uzak yaşamak için ellerinden geleni yapıyorlar.