Son zamanlarda Türkçe Rap piyasasında birçok toplu parça serileri yapılıyor. Bu parçalardan en çok ses getirenlerden birisi de Killa Hakan’a Ezhel, Ben Fero ve Ceza’nın eşlik ettiği Fight Kulüp oldu.

Fight Kulüp çıktığı andan itibaren sürekli konuşuldu ve çok yoğun bir şekilde dislike aldı. 50.000.000’dan fazla izlenen müzik videosuna 1.3M dislike geldi. Bu sayı ile parça Türkiye’nin en çok dislike alan videosu haline geldi.

Bu dislikeların yanı sıra parçayı çok seven bir kitle de oluştu. Geçtiğimiz haftalarda Killa Hakan Fight Kulüp 2 haberi ile dinleyicilerini sevindirdi. 

Parçanın part 2’sinin geleceği haberini Killa Hakan 14 Şubat tarihinde Ceza ile paylaştığı bir fotoğraf ile açıkladı ve parçada yer alacak ilk isim belli olmuş oldu. Daha sonra Killa Hakan Ezhel ve Şehinşah ile de benzer fotoğraflar paylaşarak parçada Ezhel ve Şehinşah’ın da olacağını açıkladı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

#Fightkulüp2🥊 in the making. Stay tuned…. 🔥🐉🔥 @sehinsah

Killa_hakan_36 (@killa_hakan_36)'in paylaştığı bir gönderi ()

Fight Kulüp 2 de kimler olacak ve ne zaman çıkacak sorularının hala net bir cevabı olmasa da, bu dört ismin projede yer alacağı artık kesin. Parçaya yeni isimlerin dahil olup olmayacağı önümüzdeki günlerde Killa Hakan’ın Instagram paylaşımları ile netleşecek.