Bünyamin Aydın geçtiğimiz haftalarda bir Yeezy çekilişi ile #BenjiGiveaway etiketini açmış ve ilk #BenjiGiveaway çekilişini gerçekleştirmişti. Kanye West’in en iyi sözleri ile instagram gönderisine yorum yaparak katılabileceğiniz çekilişe 1200’ü geçkin katılım olmuşu.

Aradan fazla zaman geçmeden Bünyamin Aydın, bu kez de üç çift Air Jordan 1 hediye ettiği yeni bir çekiliş ile geri döndü. Michael Jordan’ın yeni belgeseli The Last Dance’in kutlamaları sırasında gerçekleşen çekilişte verilecek Air Jordan 1 modelleri ise şu şekilde:

  1. Jordan 1 Retro High Off White Chicago EU 44,5
  2. Jordan 1 Retro High OG ‘BRED’ EU 44
  3. Jordan 1 Retro High OG ‘BLACK TOE’ EU 44
bünyamin aydın jordan 1

Bu çekilişin konsepti ise diğer çekilişlerden biraz farklı. Katılmak için yapmanız gerekenler 3 arkadaşınızı gönderiye etiketlemenin dışında, kendi tasarladığınız Jordan 1 eskizini BenjiGiveaway etiketi ile paylaşmak. Bünyamin Aydın kazananı bugün saat 17:00’da yapacağı instagram canlı yayınında açıklayacak.

Ayrıca bu çekilişinin sadece erkekler ile sınırlı kalması konusunda da Bünyamin Aydın kadınlar için de bir çekiliş yapacağını gelen bir yoruma yanıt olarak açıkladı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

This is my design titled Jordan 1 Retro High “Banned Carpet” Istanbul by BENJI In celebration of Michael Jordan’s new documentary “The Last Dance” I will be doing a competition giveaway for 3 pair of Air Jordan 1 1st place: Jordan 1 Retro High Off-White Chicago EU 44.5 2nd place: Jordan 1 Retro High OG “BRED” EU 44 3rd place: Jordan 1 Retro High OG “BLACK TOE EU 44 (Swipe Right to see images) All you have to do is these two things: 1. Tag 3 of your friends on this post 2. Design & post a sketch of your personalized Jordan 1 design with the hashtag #BenjiGiveaway I will be announcing the winners on Sunday 26th April at 5pm gmt +3 on my Instagram LIVE. 👀 (I will sign the sneakers & it’s strictly not for resale)

BENJI (@bunyaminaydin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Benzer İçerikler: